MSU

17 grudnia 2021 r. w naszej szkole odbył się konkurs wokalny „Świąteczne piosenki i pastorałki”. W konkursie wzięło udział 6 solistów i 6 zespołów, łącznie 22 uczniów z klas I-III. Komisja konkursowa oceniała walory głosowe, poziom wykonania, interpretację oraz ogólne wrażenie artystyczne, jakie tworzyli swoim występem młodzi wykonawcy. Artyści konkursu mogli liczyć na aplauz zgromadzonej publiczności. Dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za to, że mieliśmy okazję wysłuchać tak pięknego koncertu, który wprowadził nas w świąteczną atmosferę. Podziękowania składamy także rodzicom i nauczycielom, którzy pomogli swoim uczniom w przygotowaniach do konkursu.
Wszystkim młodym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy wesołych Świąt!

zdjcie 13

Kategoria: