A. Gizińska, K. Kluczek

IMG 3300

Dnia 24 lutego uczniowie klas 1b i 2a byli na wycieczce w Warszawie. Zwiedzili Muzeum Ewolucji, gdzie wysłuchali ciekawej lekcji na temat dinozaurów. Następnie samodzielnie spacerowali po salach muzealnych, oglądając ciekawe eksponaty. Kolejną atrakcją tego dnia był spektakl w Teatrze ”Lalka”. Uczniowie obejrzeli przedstawienie pt: „Król Maciuś I”, po którym uczestniczyli w warsztatach „Kulisy Teatru”. Wspólnie  z aktorami, którzy byli  przewodnikami po tajnikach "kuchni" teatralnej, dzieci zobaczyły przestrzenie zwykle niedostępne dla widzów takie jak: zaplecze sceny, garderoby aktorów, pracownie (lalkarską i konstruktorską), kabinę elektroakustyczną. Na zakończenie wszyscy mogli stanąć na scenie i choć przez chwilę poczuć się jak aktor. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć.

Kategoria: