A. Gizińska, K. Kluczek
1a5a
14 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się  konkurs wokalny „Świąteczne piosenki i pastorałki”. W konkursie wzięło udział 5 solistów i 12 zespołów, łącznie 37 uczniów z klas I-III. Komisja konkursowa oceniała walory głosowe, poziom wykonania, interpretację oraz ogólne wrażenie artystyczne, jakie tworzyli swoim występem młodzi wykonawcy. Artyści konkursu mogli liczyć na aplauz zgromadzonej publiczności. Dzieci otrzymały również  drobne upominki oraz słodkości. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za to, że mieliśmy okazję wysłuchać tak pięknego koncertu, który wprowadził nas w świąteczną atmosferę. Podziękowania składamy także rodzicom i nauczycielom, którzy pomogli swoim uczniom w przygotowaniach do konkursu. Jury w składzie p. Ewa Żak, p. Bożena Polkowska i p. Tomasz Zalewski miało bardzo trudne zadanie. Po burzliwych obradach postanowili przyznać:
 I miejsce ex aequo:
Zofia Rucińska kl. 2b
Duet: Antonina Nowakowska, Anastasiia Yarmoliuk kl. 2d
Duet: Wioletta Gomulska i Wojciech Deneko kl.3c
II miejsce:
Kwartet: Ala Buśko, Weronika Łyczkowska, Marcelina Szypulska i Filip Mączka kl.2a
III miejsce:
Trio: Julita Adolf,  Emilia Staszczak, Sebastian Marciniak kl. 3d
2a3a4a
Wszystkim młodym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy wesołych Świąt!
Kategoria: