Ewa Dobrodziej
Odsłony: 39

6 marca 2023 r. na pływalni MOSiR w Mińsku Mazowieckim miały miejsce Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w Pływaniu. Widać, że dzieci czują się na basenie, jak ryby w wodzie, gdyż zajmowały wysokie miejsca i miały dobre czasy.

ZAWODY KLAS 1-6

STYL GRZBIETOWY

DZIEWCZĘTA 12-13 LAT
11. miejsce   Wronowska Gabriela kl. 5    24,78 s.

DZIEWCZĘTA 11 LAT I MŁODSZE
3.Wilk Nikola kl. 4                       21,91 - awans do zawodów regionalnych
4.Cyran Marianna kl. 3               22,73 - awans do zawodów regionalnych
7.Belloy Elena kl. 2                      24,79

8.Jeziorek Magdalena kl. 4          25,11
14.Jasik Jagoda kl. 4                   26,77
21.Piechowicz Nadia kl. 4            29,50
27.Małkowska Marika kl. 2           36,85
29. Gruba Gabriela kl. 3               37,81
30/32.Kubasińska Zuzanna kl. 3  39,06

CHŁOPCY 12-13 LAT
2.Piotrowski Franciszek kl. 6   18.43 - awans do zawodów regionalnych
4.Novyk Iwan kl. 7                     19,61 - awans do zawodów regionalnych
6.Ptasiński Mikołaj kl. 6            20,44 - awans do zawodów regionalnych
8.Marciniak Dominik kl. 5            22,68

11.Duszczyk Jakub kl. 6             23,93
13.Sabak Franciszek kl. 7          24,26
14.Miller Stanisław kl. 6              25,02
16.Gójski Mateusz kl. 5              26,43
17.Zagańczyk Mateusz kl. 6       26,49
22/22.Salach Mateusz kl. 6        29,38

CHŁOPCY 11 LAT I MŁODSI
2.Przybyła Franciszek kl. 4     23,68 - awans do zawodów regionalnych
5.Polkowski Konrad kl. 4        24,61 - awans do zawodów regionalnych
9.Młot Nikodem kl. 4                  26,77

10.Nejman Jakub kl. 4               27,62
12.Horetskiy Petro kl. 1             28,58
14.Pielasa Tymon kl. 4              29,60
15/19.Podstawka Wiktor kl. 4    29,79

STYL KLASYCZNY

DZIEWCZĘTA 12-13 LAT
5.Gałęzowska Gabriela kl. 5    27.48 - awans do zawodów regionalnych
6.Rucińska Julia kl. 5               28,54 - awans do zawodów regionalnych
7/8.Majszyk Lena kl. 5                29,22

DZIEWCZĘTA 11 LAT I MŁODSZE
3.Jasik Jagoda kl. 4                      29,11 - awans do zawodów regionalnych
4.Wilk Nikola kl. 4                         31,72 - awans do zawodów regionalnych
5.Strąk Lena kl. 3                          32,03 - awans do zawodów regionalnych
6.Zalewska Gabriela kl. 3             32,17 - awans do zawodów regionalnych
7.Osiak Karolina kl. 3                     32,98

9/9.Kosakowska Aleksandra kl. 3  57,26

CHŁOPCY 12-13 LAT
2.Piotrowski Franciszek kl. 6   21,86 - awans do zawodów regionalnych
3.Ptasiński Mikołaj kl. 6            23,03 - awans do zawodów regionalnych
4.Duszczyk Jakub kl. 6             24,34 - awans do zawodów regionalnych
11.Miller Stanisław kl. 6              28,79

12.Jarczewski Maciej kl. 6          29,33
15/20. Dyliński Filip kl. 5             32,29

CHŁOPCY 11 LAT I MŁODSI
3.Piotrowski Wojciech kl. 4     28,09 - awans do zawodów regionalnych
8.Wiliński Tomasz kl. 3               32,18

9.Horetskiy Iwan kl. 1                 32,62
10.Pielasa Tymon kl. 4               33,00
11.Nejman Jakub kl. 4                34,56
13/16.Horetskiy Petro kl. 1         37,74

STYL DOWOLNY

DZIEWCZĘTA 12-13 LAT
7.Gruba Natalia kl. 5                  20,36
14.Wronowska Gabriela kl. 5     22,27
      Czyż Łucja     kl. 6                23,88
19.Majszyk Lena kl. 5                 25,62
23.Gałęzowska Gabriela 5         28,79
27/28.Rucińska Julia kl. 5          32,21

DZIEWCZĘTA 11 LAT I MŁODSZE

3.Wilk Nikola 4                            19,79 - awans do zawodów regionalnych
7.Cyran Marianna 3                      21,25

14.Jasik Jagoda 4                         22,91
22.Belloy Elena 2                          24,96
29.Czyż Judyta   3                        26,91
32.Piechowicz Nadia 4                 28,25
34.Osiak Karolina 3                      28,70
41.Jeziorek Magdalena  4            30,81
45.Duszyńska Gabriela   kl. 3      34,56
49/51.Gruba Gabriela 3               36,92

CHŁOPCY 12-13 LAT

2.Piotrowski Franciszek kl. 6   15,13 - awans do zawodów regionalnych
5.Novyk Iwan kl. 7                     16,12 - awans do zawodów regionalnych
9.Ptasiński Mikołaj kl. 6              16,91

14.Jarczewski Maciej kl. 6          19,76
16.Pielasa Radosław kl. 5           20,52
18.Duszczyk Jakub kl. 6             20,69
20.Zagańczyk Mateusz kl. 6       21,04
22.Gójski Mateusz kl. 5              21,16
23.Sabak Mateusz kl. 7              21,21
26.Marciniak Dominik    kl. 5      21,85
27.Miller Stanisław kl. 6             21,90
     Kowszun Filip kl. 5                23,04
50/53.Drabarek Maciej  kl. 5      29,90

CHŁOPCY 11 LAT I MŁODSI

2.Nejman Jakub kl. 4                 21,10 - awans do zawodów regionalnych
6.Przybyła Franciszek
kl. 4       21,81 - awans do zawodów regionalnych
10.Polkowski Konrad kl. 4           22,82

14.Pielasa Tymon kl. 4                23,69
19.Pielasa Maksymilian  kl. 4      24,41
22.Podstawka Wiktor kl. 4           24,61
23.Marciniak Sebastian kl. 3       24,66
32.Piraszewski Igor kl. 4             26,19
34.Horetskiy Iwan kl. 1                26,84
36.Małkowski Jakub kl. 4            27,39
37.Podstawka Tadeusz kl. 2       27,58
45.Młot Nikodem kl. 4                 28,94
46.Piotrowski Wojciech kl. 4       29,10
48.Dejer Konrad kl. 2                  29,50
52.Szypulski Mateusz kl. 4         30,70
54.Bogusz Maciej kl. 3               33,71
55/59.Łapacz Bartłomiej kl. 4     35,58

SZTAFETA DZIEWCZĄT KLAS 1-6     8X25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

1. MIEJSCE W POWIECIE - 3,25,15 - awans do zawodów regionalnych
(Czyż Łucja kl. 6, Wicha Paulina kl. 6, Gruba Natalia kl. 5, Wronowska Gabriela kl. 5, Wilk Nikola kl. 4, Jasik Jagoda kl. 4 , Cyran Marianna kl. 3, Belloy Elena kl. 2)

SZTAFETA CHŁOPCÓW KLAS 1-6     8X25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

2. MIEJSCE W POWIECIE 3,00,12 - awans do zawodów regionalnych
(Piotrowski Franciszek kl. 6, Novyk Iwan kl. 7, Pielasa Radosław kl. 5, Gójski Mateusz kl. 5, Przybyła Franciszek kl. 4, Nejman Jakub kl. 4, Marciniak Sebastian kl. 3, Bogusz Maciej kl. 3)

ZAWODY KLAS 7-8

STYL GRZBIETOWY

DZIEWCZĘTA 14-15 LAT
6.Protaziuk Hanna kl. 8            53,58 – awans do zawodów regionalnych
8.Kruk Nikola kl. 8                      54,90

10.Winiarska Adrianna   kl. 8     59,17
12.Środa Maria kl. 8                  1,01,85
13.Kaczorek Iga kl. 8                 1,07,64
14/14.Laskowska Natalia kl. 8   1,18,89

CHŁOPCY 14-15 LAT
5.Bednarek Tymon kl. 7            44,39 – awans do zawodów regionalnych
8.Pisarczyk Julian kl. 7                46,81

9.Dominowski Kacper kl. 8          46,93
14.Wójcik Tomasz kl. 8                52,60
15.Gryz Kacper  kl. 7                   53,80
18.Bogusz Jan kl. 7                     1,01,54

STYL KLASYCZNY

DZIEWCZĘTA 14-15 LAT
8.Protaziuk Hanna kl. 8             1,07,52
9.Winiarska Adrianna kl. 8        1,15,10
11.Kaczorek Iga kl. 8                1,20,23

CHŁOPCY 14-15 LAT
15/16. Skorupka Jakub kl. 8     1,12,28

STYL DOWOLNY

DZIEWCZĘTA 14-15 LAT
8.Kruk Nikola kl. 8                        52,27
10.Żelazowska Natalia   kl. 8       53,46
12.Środa Maria kl. 8                     1,00,06
13.Winiarska Adrianna   kl. 8       1,02,90
     Ziemińska Amelia kl. 8            1,08,81
14/14. Kaczorek Iga kl. 8             1,10,28

CHŁOPCY 14-15 LAT
8.Dominowski Kacper kl. 8        36,76
8.Bednarek Tymon kl. 7            36,76
     Dobrodziej Adrian kl. 8        40,72
14.Wójcik Tomasz kl. kl. 8        41,73
16.Dróżdż Maciej kl. kl. 8         42,09
23.Skorupka Jakub kl. kl. 8      45,78
24.Kalinowski Dawid kl. 8        46,95
26.Pisarczyk Julian kl. 7          47,32
27.Gańko Szymon kl. 7           47,41
29.Sikorski Kacper kl. 7           49,04
32.Gryz Kacper  kl. 7               52,75
35/35.Bogusz Jan kl. 7            58,82

SZTAFETA DZIEWCZĄT KLAS 7-8        6X25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

2. MIEJSCE W POWIECIE - 2,25,16 – awans do zawodów regionalnych
(Protaziuk Hanna kl. 8, Żelazowska Natalia kl. 8, Winiarska Adrianna kl. 8, Kruk Nikola kl. 8, Środa Maria kl. 8, Laskowska Natalia kl. 8)

SZTAFETA CHŁOPCÓW KLAS 7-8        6X25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

3. MIEJSCE W POWIECIE – 1,52,29 - awans do zawodów regionalnych
(Dominowski Kacper kl. 8, Bednarek Tymon kl. 7, Wójcik Tomasz kl. 8, Dobrodziej Adrian kl. 8, Skorupka Jakub kl. 8, Kalinowski Dawid kl. 8)